Змішали по 1кг цукерок чотирьох сортів за ціною 75р, 72р, 80р, і 85р за кілограм Яка ціна 1 кг отриманого

Змішали по 1кг цукерок чотирьох сортів за ціною 75р, 72р, 80р, і 85р за кілограм Яка ціна 1 кг отриманого 1000: 4 = 250 гр кожного виду цукерок75: 4 = 18,75 р -250гр цукерок по 75р72: 4 = 18р - 250гр цукерок по 72р80: 4 = 20р - 250гр цукерок по 80р85: 4 = 21,25р […]

Костя і Мишка зібралися на риболовлю Костя розклав порівну в два пакети 228горошін, а Мишка в три пакети — 336 горошин У чиєму пакеті горошин більше і

Костя і Мишка зібралися на риболовлю Костя розклав порівну в два пакети 228горошін, а Мишка в три пакети - 336 горошин У чиєму пакеті горошин більше і 228: 2 = 114 горошин в 1 пакеті у Кості 336: 3 = 112 горошин в 1 пакеті у Міші 114-112 = 2 (на 2 горошини більше в […]

Завдання ввполняется за допомогою таблиці як зробити таблицю Ось сама задача

Завдання ввполняется за допомогою таблиці як зробити таблицю Ось сама задача Ось така таблиця повинна бути. Есень макс ораз димагородки + - - -боулінг - + - -кеглі - - + -кільця - - - +

Маса 7 ящиків з яблуками і 5 ящиків з виноградом становить 486 кг, а маса 12 таких же ящиків з яблуками і 5 ящиків з виноградом дорівнює 726 кг Знайди

Маса 7 ящиків з яблуками і 5 ящиків з виноградом становить 486 кг, а маса 12 таких же ящиків з яблуками і 5 ящиків з виноградом дорівнює 726 кг Знайди 1) 12-7 = 5 ящиків - на стільки більше ящиків з яблуками в масі фруктів 726 кг 2) 726-486 = 240кг- вага 5 ящиків з […]

Звукобуквенний розбір слова клас

Звукобуквенний розбір слова клас (К) согл, глухий, ТВРД, парн. (К / г) парн (к / к)(Л) согл дзвінки ТВРД, що не парн, парн (л / л)(А) гласн ударні(С) согл глухий ТВРД парн (с / з) парн (с / з)(С) і пиши те ж саме що на рядок вище! 😉 Клас, 5 букв, 4 звуку 1 […]